نیسان جوک با تجهیزات بیشتر برای اروپا

3
(2)

جوک نه‌چندان جدید نیسان!
درحالی‌که علاقه‌مندان هنوز هم منتظر نسل دوم کراس‌اوور کوچک، عجیب و اسپرت جوک هستند، نیسان همچنان درحال گسترش بیشتر نسخه‌های تکراری در نسل جاری است. در آخرین نسخهٔ وارد شده به بازار خودروی اروپا، نیسان به معرفی گونه جوک “دینامیک” پرداخته است و بر اساس رده تجهیزاتی N- Connecta که در حال حاضر از یک لیست استاندارد امکانات شامل: صفحهٔ نمایشگر لمسی 5.8 اینچی، سیستم سرگرمی NissanConnect، رادیو دیجیتال DAB، دوربین دید عقب، کلید هوشمند و آینه‌های جانبی تاشوی برقی سود می‌برد، برای غنی‌سازی گونه دینامیک جوک استفاده کرده است.

2016 nissan juke dynamic edition 1 1024x724 نیسان جوک با تجهیزات بیشتر برای اروپا

علاوه بر این در بخش بدنه نیز مشتریان می‌توانند بین دو رنگ قرمز مغناطیسی و مشکی درخشان، به انضمام یک بسته کامل تزئینی در داخل کابین و بیرون بدنه که به‌صورت استاندارد به رنگ سرخ آتشین مزین هستند، جوک خود را به کارخانه سفارش دهند. این تنظیمات خاص باعث می‌شود تا خریداران، خودروی خود را به صورتی جدا از مدل‌های معمول با “رنگ سرخ ” تزئین نموده و از سپرها، چراغ جلو و پوشش آینه بغل به رنگ سرخ بهره ببرند.

2016 nissan juke dynamic edition 3 1024x724 نیسان جوک با تجهیزات بیشتر برای اروپا

همچنین خریداران نیسان جوک ارتقا یافته در حالی بر این مجموعه سوار می‌شوند که جوک دینامیک از چرخ‌های 18 اینچی و رینگ‌های آلیاژی اسپرت و رنگی سود می‌برد. در داخل کابین نیز خریداران شاهد صندلی‌های اسپرت مجهز به چرم قرمزرنگ، دوربین دید عقب، آینه‌های با پوشش قرمز، قطعات سرخ رنگ حاشیه درب‌ها و همچنین موکت سیاه و سفید کف خودرو که نام نیسان و رده تجهیزاتی خودرو با نخ قرمز بر آن دوخته شده است خواهند بود و همه اینها از خودروی جوک محصولی متفاوت و جالب می‌سازد. البته خریداران می‌توانند با پرداخت بیشتر یک سلسله تجهیزات امنیتی شامل سیستم ایمنی مخصوص نیسان که مجموعه‌ای از فن‌آوری‌هاست که با اضافه کردن حدود خودرو در مانیتور مرکزی به راننده برای اطلاع از نقطه خطر، تشخیص اهداف در حال حرکت و تشخیص خروج از خطوط هشدار می‌دهد زمینه ایجاد ایمنی و سلامت را برای سرنشینان فراهم نماید.

2016 nissan juke dynamic edition 2 1024x724 نیسان جوک با تجهیزات بیشتر برای اروپا

سفارش‌دهندگان این محصول سفارشی می‌توانند از میان دو پیشرانه شامل یک موتور 1.2 لیتری DIG-T بنزینی با 113 اسب بخار (115 PS) قدرت با مصرف 5.8 لیتر در هر 100 کیلومتر و یک موتور 1.5 لیتری DCI دیزلی با 108 اسب بخار قدرت (110 PS) و مصرف 4.1 لیتر در هر 100 کیلومتر خودروی خود را تحویل بگیرند. قیمت و تاریخ ارائه به بازارهای اروپایی و جزئیات بیشتر از این جوک جدید هنوز اعلام نشده است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

مجهز شدن نیسان میکرا به سیستم خودران در ده سال آینده

0 (0) اکثر تکنولوژی‌های گران‌قیمتی که در خودروهای سفارشی و مدل‌بالا یافت می‌شوند دیر یا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد نیسان