معرفی رسمی نیسان لیف نیسموی الکتریکی

0
(0)

طرفداران پرفورمنس ژاپنی با نام نیسمو به عنوان بخش تیونینگ و مسابقه‌ای داخلی نیسان آشنا هستند. این بخش اسپورت نسخه‌های ارتقا یافته‌ای محصولاتی همچون GT-R، 370Z، جوک، میکرا، ورسا و… را عرضه کرده است؛ و هم‌اکنون به جدیدترین محصول این شرکت یعنی لیف تمام الکتریکی می‌رسیم. پیرو انتشار خبرهای بی‌شمار در چند سال اخیر، نیسان هم‌اکنون از لیف نیسموی تولیدی در ژاپن رونمایی کرده است. اگرچه حرفی درباره ارتقای قوای محرکه زده نشده اما لیف نیسمو طیف وسیعی از تغییرات بصری و هندلینگی را دارد.

1899 معرفی رسمی نیسان لیف نیسموی الکتریکی

کار را با ECU دوباره تنظیم شده‌ای آغاز می‌کنیم که برای شتاب گیری بهتر برنامه ریزی شده است. این خودرو همچنین دارای سیستم تعلیق با تنظیمات متفاوت و رینگ‌های 18 اینچی، سیستم فرمان برقی بازنگری شده و آئرودینامیک ارتقا یافته برای افزایش داون فورس است. این مورد آخری تأثیری روی ضریب درگ لیف نداشته است.

1900 معرفی رسمی نیسان لیف نیسموی الکتریکی

از دیگر بهبودهای لیف نیسمو می‌توان به سپرهای جلو و عقب جدید، جلوپنجره متفاوت، دیلایت های LED و نشان‌های نیسمو در بدنه و کابین اشاره کرد. کابین نیز دست‌خوش تغییر شده و دارای غربیلک فرمان اسپورت تر با پوشش چرم و آلکانترا می‌باشد. شیفتر، پشت آمپرها، پوشش کابین و دیگر تریم ها نیز خاص مدل نیسمو می‌باشند. نیسان می‌گوید لیف نیسمو تنها مختص بازار ژاپن بوده و در دیگر کشورها عرضه نخواهد شد بنابراین از نمایندگی محلی خود درباره این خودرو سؤالی نکنید! اما شاید مدل نیسمو به این خودروساز ژاپنی کمک کند که در بازار ژاپن عملکرد بهتری داشته باشد و بتواند به هدف فروش سالانه 1 میلیون خودروی الکتریکی شده تا 2022 دست پیدا کند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

مجهز شدن نیسان میکرا به سیستم خودران در ده سال آینده

0 (0) اکثر تکنولوژی‌های گران‌قیمتی که در خودروهای سفارشی و مدل‌بالا یافت می‌شوند دیر یا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد نیسان