مشاهده ساخت SUV بر اساس نیسان ناوارا

5
(1)

نیسان یکی از شرکت‌هایی است که بیشترین تعداد کراس‌اوورها و SUVها را در طیف محصولات خود دارد و همواره سعی کرده با تکیه ‌بر آن‌ها فروش خود را بالا نگه دارد. این خودروها شامل نمونه‌های کوچکی چون جوک تا مدل‌های غول‌ پیکری مانند پاترول (آرمادا در ایالات‌ متحده) می‌شود.

Nissan Patrol 2014 01 546x410 مشاهده ساخت SUV بر اساس نیسان ناوارا

حال در آخرین تصاویر جاسوسی که از محصولات نیسان منتشر شده، یک SUV جدید دیده می‌شود که بر اساس وانت ناوارا ساخته‌شده و به ‌شدت پوشیده شده است. پوشش استتاری این خودرو عملاً تمامی سطوح آن را پنهان کرده است اما بااین ‌حال هنوز هم می‌توان جزئیات جذابی از آن را تشخیص داد.

nissan pathfinder spy 2 546x307 مشاهده ساخت SUV بر اساس نیسان ناوارا

قسمت جلو به نظر می‌رسد که به ‌طور کامل از جدیدترین مدل ناوارا گرفته‌شده است. از جمله جلوپنجره V شکل آن ‌که سه ‌تیغه افقی در آن وجود دارد؛ اما ماجرا وقتی جالب‌تر می‌شود که به سمت عقب می‌رویم زیرا به نظر می‌رسد در بسیاری از عناصر ظاهری این SUV ناشناخته از نسل قبلی مدل پث فایندر استفاده‌ شده است. دستگیره درهای عقب نصب ‌شده در ستون، چراغ‌های عمودی عقب و خط مورب پایینی شیشه عقب ازجمله این عناصر هستند.

nissan pathfinder spy 3 546x307 مشاهده ساخت SUV بر اساس نیسان ناوارا

از داخل این خودرو هیچ‌گونه تصاویری در دست نیست چرا که مطمئناً عوامل آزمایش‌ کننده آن اجازه تصویربرداری از داخل را نمی‌دهند اما بااین ‌وجود به نظر می‌رسد این SUV برای نصب سه ردیف صندلی به‌اندازه کافی بزرگ باشد. به باور ما نیسان با استفاده از این خودرو در حال انجام آزمون‌های اولیه برای ساخت نسل جدید پاترول است چراکه نسل فعلی این SUV فول سایز در سال 2010 معرفی ‌شده و جایگزینی آن نزدیک است.

Nissan Pathfinder 2010 04 546x410 مشاهده ساخت SUV بر اساس نیسان ناوارا

در حال حاضر این خودرویِ در حالِ آزمایش، معجونی از قطعات خودروهای مختلف نیسان است و به همین دلیل هنوز نمی‌توان طرح نهایی آن ‌را تشخیص داد. بااین ‌حال با توجه به مدت ‌زمان مورد نیاز برای طراحی و توسعه یک خودروی جدید، حدس می‌زنیم این SUV که بر اساس ناوارا ساخته‌ شده، هر چه که باشد احتمالاً در سال 2018 معرفی خواهد شد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

مجهز شدن نیسان میکرا به سیستم خودران در ده سال آینده

0 (0) اکثر تکنولوژی‌های گران‌قیمتی که در خودروهای سفارشی و مدل‌بالا یافت می‌شوند دیر یا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد نیسان