شکار خیابانی نیسان مورانو فیس لیفت

0
(0)

نیسان مورانو با ظاهر به‌روز در راه است. این تصاویر جاسوسی برای اولین بار از شاسی‌بلند تازه‌نفس نیسان منتشر شده‌اند. بزرگ‌ترین تغییر مورانو فیس لیفت نمای جلوی بازنگری شده‌ای است که ظاهر تیزتری دارد. جلوپنجره‌ی V شکل این خودرو هنوز هم مشهود بوده اما به نظر می‌رسد محیط اطراف آن متفاوت است. طراحی این خودرو برخی جزئیات کوچک سایر محصولات نیسان به خصوص نسل جدید ماکسیما را پذیرا شده است. چراغ‌های جلو نیز بازنگری شده و از دیلایت های LED سود می‌برند. در همین بخش می‌توانیم عدم تغییر چندان سپر و ورودی‌های هوا نسبت به مدل پیش از فیس لیفت را شاهد باشیم اما خب در مرکز سپر یک قطعه‌ی عمودی پدیدار شده است.

2211 شکار خیابانی نیسان مورانو فیس لیفت

در بخش عقب نیز برخی تغییرات کوچک به چشم می‌خورند. مهندسان نیسان تلاش داشته‌اند طراحی چراغ‌های عقب را از نظرها پنهان کنند اما در تصاویر می‌توانیم طراحی متفاوت آن‌ها را ببینیم. ما هنوز تصاویر کابین مورانو فیس لیفت را ندیده‌ایم اما این خودروساز ژاپنی احتمالاً تنها برخی تغییرات جزئی را اعمال خواهد کرد. نیسان برای مدل سال 2018 مورانو کنسول مرکزی متفاوت و صفحه‌نمایش 8 اینچی را در نظر گرفته بود. ژاپنی‌ها همچنین ترمز اضطراری خودکار و هشدار برخورد از جلو را به‌صورت استاندارد روی تمامی مدل‌های مورانو نصب کرده‌اند. همچنین هشدار نقاط کور و ترافیک پشتی نیز بخشی از تجهیزات تریم SV بوده و کروز کنترل هوشمند نیز در مدل‌های SL و SV پریمیوم به چشم می‌خورد.

2212 شکار خیابانی نیسان مورانو فیس لیفت

مورانو در حال حاضر با پیشرانه 6 سیلندر 3.5 لیتری 260 اسب بخاری و 325 نیوتون متری عرضه می‌شود. شایعاتی درباره‌ی احتمال ارائه‌ی مدل فیس لیفت با پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2 لیتری توربوی نیسان آلتیما که قدرت 248 اسب بخاری و گشتاور 380 نیوتون متری دارد به گوش خورده است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

مجهز شدن نیسان میکرا به سیستم خودران در ده سال آینده

0 (0) اکثر تکنولوژی‌های گران‌قیمتی که در خودروهای سفارشی و مدل‌بالا یافت می‌شوند دیر یا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد نیسان