رونمایی از نیسان فرونتیر سنتینل کانسپت جدید

0
(0)

قطعاً در نمایشگاه خودروی سائوپائولوی برزیل 2018 پیکاپ ها حضور پررنگی دارند و نیسان هم با معرفی کانسپت جدید فرونتیر سنتینل خودی نشان داده است. این خودرو که توسط تیم طراحی نیسان برزیل آماده شده یک پیکاپ نجات و کمک خشنی است که به منظور استفاده توسط تیم‌های واکنش سریع طراحی شده است. خودروی مورد بحث که از رنگ بدنه‌ی آبی تاندر چشم‌نواز سود می‌برد از تجهیزات متمایزی همچون فلاپ جلو، وینچ و رینگ‌های منحصربه‌فرد و لاستیک‌های آفرود استفاده می‌کند. این پیکاپ ژاپنی همچنین دارای بچه گلگیرهای بسط یافته، اسنورکل و چراغ‌های اضطراری نصب شده بالای سقف است.

2164 رونمایی از نیسان فرونتیر سنتینل کانسپت جدید

اما متمایزترین ویژگی نیسان فرونتیر سنتینل مفهومی محفظه بار سفارشی است که دو مجموعه باتری برگرفته از نیسان لیف را در خود جای داده است. این باتری‌ها می‌توانند برای راه‌اندازی تجهیزات برقی در مناطقی که الکتریسیته وجود ندارد مورد استفاده قرار گیرند. در این محفظه بار علاوه بر باتری‌های یاد شده فضای ذخیره‌ای متمایزی وجود دارد که کاملاً به درد می‌خورد. این فضاهای ذخیره‌ای برای جا دادن تجهیزات نجات همچون دستکش‌ها، کلاه‌ها و… بکار می‌روند. نهایتاً اینکه سقف نیز به عنوان مکان فرود و پرواز پهباد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2165 رونمایی از نیسان فرونتیر سنتینل کانسپت جدید

تغییرات صورت گرفته در کابین خیلی زیاد نیستند و فرونتیر سنتینل دارای صندلی‌های چرمی مشکی با دوخت‌های زرد متضاد می‌باشد. این طرح زردرنگ در دیگر بخش‌ها هم بکار رفته و تریم زرد الکتریک را می‌توان در روی داشبورد، کنسول مرکزی و… دید.

2166 رونمایی از نیسان فرونتیر سنتینل کانسپت جدید

نیسان اشاره‌ای به مشخصات فنی این پیکاپ مفهومی نکرده اما احتمالاً در دل آن پیشرانه 2.3 لیتری دیزلی با قدرت 157 یا 187 اسب بخار قرار گرفته است. این پیشرانه با یک گیربکس 7 سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک همکاری می‌کند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

تأیید تولید نیسان آلتیما چهار چرخ محرک

0 (0) بیست و هشتم مارس را روی تقویم علامت‌گذاری کنید. در این روز شاهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
تماس با ما